Грунтовка акрилова


Ціназа 1 кг - 35 грн

*Ціни без вартості тари.



Витрата на 1м2 = 150-180г

Грунт – водно-дисперсійна емульсія мікрозернистої акрилової смоли із спеціальними добавками, для глибокого проникнення в структуру різноманітних зовнішніх та внутрішніх основ.

Служить для зміцнення старих та нових поверхонь та збільшує термін їх експлуатації. Призначений для грунтування гіпсокартонних, бетонних, цементних, цементозважкових поверхонь, ДСП, ДВП, штукатурок, наливних підлог та інших пористих основ.

Грунт попереджає скупчення пилу на поверхні, покращує адгезію клею з плиткою для облицювання фасадів та інтер'єрів, обгрунтовані підстави зменшують поглинаючі здібності поверхні, що зменшує витрату водно-дисперсійних фарб та клейових матеріалів. Грунт не потребує спеціального провітрювання приміщень.

Без обмежень застосовується на житлових та промислових об'єктах.


Спосіб нанесення
Поверхню очистити від бруду, масляних плям та пилу. Грунт наносити при температурі навколишнього повітря не нижче +5°С, у суху погоду. Грунтовку виробляють за допомогою пензля, валика, пістолета розпилювача і т.д. Інструменти після використання помити водою.

Технічні характеристики
Висихання: через 1-2 години поверхня готова під фарбування, при температурі повітря +20°С. Час висихання збільшується при зниженні температури та збільшенні вологості навколишнього повітря.

Витрата в межах 100-150 г на м² в залежності від якості та поглинаючої здатності поверхні.

Запобіжні заходи: грунт пожежо вибухобезпечний.

При попаданні у вічі промити водою (10-15 хв).

Зберігання: час зберігання 6 місяців від дати виготовлення. Транспортування та зберігання у тарі виробника при температурі не нижче +1°С, у прохолодному місці.

БЕРЕГТИ ВІД ЗАМЕРЗАННЯ!

© 2018-2022 Лакофарбова продукція "JOY" Всі права захищені.